galerija fotopaslaugos
Paieška
Sritis: Autorius:
Naujos nuotraukos: Nauji komentarai: Rūšiuoti pagal:
      


Parodos ir konkursai


Šiuo metu publikuojamos virtualios parodos:


PO VANDENIU (FILIPINAI) Paroda >>
Pristatome dar vieną Gintauto Krakausko povandeninės fotografijos parodą. Tai kūrybinė 2008, 2009 metų ataskaita. Fotografijos darytos Filipiuose. Autorius šį kartą savo raiškai pasirinko makrofotografijos metodą. Pasinerkime kartu su autoriumi...
Malonaus žiūrėjimo R.Z.

PO VANDENIU   
Paroda >>
Gintą pažystu, kaip žmogų  perpetum mobile, judantį, , nenustygstantį vietoje, visada optimistišką, pilną idėjų. Kai jis man pirmą kartą parodė savo povandeninių fotografijų kolekciją, buvau nustebintas darbų profesionalumo ir gausos. Man ši kolekcija vertinga dar ir tuo, kad ji – apie Lietuvos povandeninį gyvenimą, kurį aš labai myliu.  
Gintautas Krakauskas - vilnietis. 1990 m baigė studijas Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakultete. Studijų metais tyrinėjo Lietuvos gėlavandenius vėžius. Nardyti  pradėjo beveik prieš 30 metų. Ramiai negali praeiti nei pro vieną vandens telkinį. 2001 m. tapo nardymo instruktoriumi. Fotografuoja po vandeniu jau penkti metai. 2008 m. LTV apdovanotas šviesuolio nominacija už Lietuvos ežerų valymo akcijų organizavimą. Šiuo metu dirba darbą susijusį su nardymu, laisvalaikio po vandeniu organizavimu, fotografuoja.
Malonaus žiūrėjimo R.Z.

High Speed    Paroda >>
Kolektyvinė paroda, tai serija darbų, sukurtų mokomosios - pažintinės fotosesijos metu. Anot Sauliaus Lukšės: "Šių fotodirbtuvių pagrindinis tikslas buvo surinkti organizuotą žmonių grupę į teminį renginį bei aktyviai praleisti laiką, kur kiekvienas galėtų daryti įtaką rezultatui. Žinoma, tuo pačiu susipažinti su egzotinės fotografijos rūšimi bei pasidžiaugti rezultatais"

Loreta Pavolienė - Sirtaki ritmu: Rodas ir Simi
    Paroda >>
Parodoje eksponuojamos Loretos kelionės po Graikiją akimirkos:
"Pirma mintis pamačius Rodo salą – „noriu čia gyventi!“. Graikija, visų pirma, šiltas kraštas, ir šildo ją ne tik kaitri saulė, bet ir linksmai nusiteikę, nuolat tinginiaujantys ir emocionalūs zmonės – graikai. Rodo saloje daugybė spalvų, garsų ir kvapų, kurie turi prasmę tik tuomet, kai juos matai, jauti ir girdi vienu metu. Norėjau, kad nuotraukos tiesiog perteiktų šilumą, kurią jaučiu prisimindama viską, ką pamačiau, išgirdau ir patyriau Graikijoje. Mintyse matau ją būtent tokią – kaitrią, kvepiančią jūra, skleidziančią sirtakio garsus".

Makro žalia     Paroda >>
Pirmoji kolektyvinė  fotomokyklos bendruomenės paroda. Parodos tema - makro fotografija, daiktai susiję su linksma gyvybinga žalia spalva. Paroda  buvo eksponuojama PC EUROPA  (Konstitucijos pr. 7, Vilnius) 2 ir 3 aukštuose š. m. rugsėjo mėnesį. Parodoje eksponuojami 39 autorių 52 darbai. Nuotraukos dydis 90 cm x 90 cm.

Augis Skačkauskas - Nida    Paroda >>
Parodoje iškabintos Augio Skačkausko, dar žinomo Ogio pravarde, nuotraukos. Daug nekalbėsime, viskas parašyta Augio laiške Jums:
Apie Nidą galima būtų pasakot daug ir ilgai, apie jos neišpasakytą grožį, kopas, gamtą. Ne vienos kartos fotografai jau tai atvaizdavo savo darbuose, tai neišsenkamas Klondaikas mūsų akims ir vaizduotei. Kiekvieną kart čia apsilankius grįžtu kupinas jėgų ir nepamirštamų įspūdžių."

Saulius Lukšė - Sferinės Panoramos
    Paroda >>
Galerijoje savo nuotraukas iškabino Saulius Lukšė. Autorius - auksinių rankų meistras, kuriantis minirobotus, virtualius žemėlapius ir turintis begalę įdėjų fotografinės technikos srityje. Plačiau su Sauliaus Lukšės darbais galite susipažinti jo asmeniniame puslapyje - www.lukse.lt

Ramūnas Blavaščiūnas - Rankos
    Paroda >>
Autorius nenuilstantis, visiems fotomėgėjams gerai pažįstamas – RAMŪNAS BLAVASČIŪNAS. Parodos tema – rankos. Autorius labai sumaniai ir vaizdingai nori papasakoti apie personažus nerodydamas jų veidų – originali ir drąsi idėja. Pristatome 30 atrinktų darbų iš tikrai didelės kolekcijos.


Šiuo metu organizuojamos parodos (diskusija forume):

Kūnas kaip peizažas   
Paroda >>
Parodos tema - žmogaus kūnos formos gretinamos su gamta: piešiama šviesa, žaidžiama detalėmis, kurstoma vaizduotė.

Dramatiškas Lietuvos peizažas    Paroda >>
Parodos koncepcija lyg ir susišaukia su aukščiau esančia paroda, tačiau čia siekiama daryti įspūdi derinant gamtos stichijų grožį, J/B fotografijos spinduliuojama energiją, bei HDR kuriamu dramatizmu.

  Atgal