Zolubo Fotomentorystės Klubas

Jau turintiems bazines fotografijos žinias

2024-01-24 (grupė pilna)

8 užsiėmimai po 2val. (trečiadieniais)

300€

_DSC7529.JPG

Vienas iš trukdžių pradedančiajam fotografui yra baimė, kad nepavyks ir tinginystė. Tai sakau iš savo patirties.

Taip yra todėl, kad pradėjimas ir darymas yra sunkiausias etapas fotografiniame kelyje. Jeigu jis įveikiamas ir sukuriami pastovaus fotografavimo įgūdžiai, nuotraukų kokybė labai staigiai pradeda gėrėti. Kaip ir mokantis užsienio kalbos ar ko kito, jeigu tą darai pastoviai, kokybė sparčiai kyla.

Išsiugdyti pastovius įpročius ir patobulėti fotografavime kviečiu prisijungus prie netrukus prasidėsiančio Zolubo Fotomentorystės Klubo.

Fotomentrystes Klubas yra Jums, jeigu:

• Norite tobulinti savo fotografijos žinias, nežinote, ką toliau daryti, kad pasiektumėte savo tikslus;

• Baigėte Bazinius kursus ir norite gilintis į fotografiją toliau, tobulėti;

• Jums labai trūksta fotobendraminčių grupės, kur galėtumėte padiskutuoti Jums rūpimomis temomis ir gauti palaikymo ir profesionalių patarimų;

• Norite ištyrinėti Jums patinkančių fotomenininkų darbus, bet nežinote, ko tiksliai ieškote.

Zolubo Fotomentorystės Klubo numatyta veikla:

• naujų įdomių fotografų ir fototendencijų aptarimas;

• studentų portfolio aptarimas ir formavimas;

• namų darbų darymas ir aptarimas;

• bendri fotografavimai;

• studentų pranešimai užduota tema;

• diskusijos;

• picos valgymas (kartais).

Fotomentorystės klube padėsiu išsiugdyti tinkamus įpročius, susidėti pagrindus tikram augimui. Kviečiu dalyvauti pradedančiuosius, tačiau bazines žinias jau turinčius fotografus ir fotografes. Šis klubas bus tarsi bendruomenė, kurioje galėsi jaustis saugiai, pasisemti ne tik naujų žinių, bet ir įkvėpimo, o savo kelionę fotografijos pasaulyje tęsti vis tvirtesniu žingsniu.

Fotomentorystės klubas rinksis gyvai - Sporto g. 11, (2 aukštas), Vilniuje. Susitiksime kiekvieną trečiadienįnuo 18:00 val. iki 20:00 val. Iš viso bus 8 užsiėmimai po 2 valandas

8 užsiėmimai po 2val.