Portreto fotografavimas II pakopa

2024-04-09 (1 laisva vieta!)

2024-05-21

2 fotosesijos po 3 val.

foto kursai

Domina sėkmingo portretavimo paslaptys ir išraiškinga kūno kalba?

Kaip pasirinkti šviesas studijoje, kūrybinio sumanymo įgyvendinimui?

Ar naudoti studijoje blykstę? Kaip naudoti reflektorius? Ką daryti su tais objektyvais?

Jei norite išmokti fotografuoti portretą studijoje ir sužinoti šio darbo ypatybes - šis fotokursas skirtas Jums. Mokomųjų fotosesijų/ dirbtuvių metu:

• perprasime visus pasiruošimo fotosesijai etapus;

• išmoksime lengvai valdyti studijinį apšvietimą;

• įvaldysime pagrindines studijinės šviesos schemas;

• išmoksime bendrauti su fotomodeliu - išgauti norimą judesį, mimiką, nuotaiką;

• pasipraktikuosime dirbti savarankiškai, analizuodami rezultatus;

• mažos grupės privalumai - daugiau praktikos, daugiau dėmesio kiekvienam, daugiau atsakytų klausimų, įgysite bendraminčių draugų ir kolegų;

• pasipildysime savo portfolio.

Pritaikant gautas žinias galėsite praktikuoti fotografuojant verslo portretą, atliekant šeimos, draugų, augintinio  fotosesiją. Sugebėsite įsirengti fotostudiją ar namų minifotostudiją, susikurti tinkamą apšvietimą bet kuriame interjere – restorane, ofise, sporto salėje. Galėsite ir po kurso tobulėti talpindami nuortraukas FB grupėje "Zolubo fotoklubas" ir gaudami profesionalo komentarus. Gausite pažymėjimą, kuris patvirtins naujai įgytas žinias.

Kursą vesiu aš, Remigijus Zolubas, fotomenininkas, Vilniaus dailės akademijos docentas, daugiau nei 25 metus dirbęs lektoriumi. Džiaugiuosi  gausiu būriu baigusių mano mokymus, kurių tarpe yra sėkmingai dirbančių mados ir reklamos fotografijoje, fotografuojančių savo ir savo artimųjų malonumui, kuriančių meną, organizuojančių parodas, leidžiančių knygas ar pavertę hobį pagrindiniu užsiėmimu.

Renkamos grupės dydis ne daugiau 4 žmonių.

Mokymai vyksta fotostudijoje Sporto g. 11, (2 aukštas), Vilniuje.

Iš viso vyks 2 užsiėmimai po 3 valandas. Nuo 18:00 val. iki 21:00 val., su 15 min. pertrauka.

Šie mokymai skirti fotografams, jau turintiems fotografijos pagrindus (diafragma, išlaikymas, ISO ir t.t.). Jei pagrindų neturite - kviečiame į artimiausius BAZINIUS  fotomokymus.

Šiam  mokymo kursui prašome atsinešti fotoaparatą su turimais objektyvais. Modeliais, makiažu ir rūbais pasirūpinsime.

Artimiausi PORTRETO STUDIJOJE mokymai vyks 2024-04-09

Pilnas grafikas:

2024-04-09 (antradienis) 18:00-21:00.

2024-04-11 (antradienis) 18:00-21:00

Sekanti mokymų data: 2024-05-21

2024-04-09 (1 laisva vieta!)

2 fotosesijos po 3 val.